U petak 1.3.2024.god. odigran je stonoteniski turnir u sali naš škole. Učesnici turnira bili su učenici JU Gimnazija „Vaso Pelagić“ i učenici naše škole. Učestvovalo je 6 učenika a rezultati
Prva dva časa će se održati prema rasporedu u prilogu, a za ostale časove razredne starješine će pročitati raspored učionica. Želimo vam sretan početak 2020/21. školske godine !!! JU Tehnička
Još jednom smo pokazali da Tehnička nije samo mjesto učenja, nego škola vrhunskih sportskih talenata. 🥇 Ženski futsal – 1. mjesto 🥇 Muški basket – 1. mjesto 🥉 Muški futsal